אודות

 ד"ר איתי זיו  (Ph.D) יעוץ |הרצאות | השתלמויות | בספורט ואורח חיים בריא לקהל הרחב והמקצועי כאחד.

ד"ר איתי זיו הינו בוגר המסלול לחינוך גופני בסמינר הקיבוצים ובעל תואר שלישי (Ph.D) במסלול Sport Administration. שימש כסגן מנהל בית הספר להסמכות והשתלמויות בספורט ובתנועה של "קמפוס "שיאים" שבאוניברסיטת ת"א.

ד"ר איתי זיו מרכז את קורס המדריכים למועדוני בריאות וכושר וכן סדנאות וקורסים נוספים רבים כגון: מדריכי אימון אישי, מדריכים למתאמנים כבדי משקל, מסטר טריינר ועוד.

ד"ר איתי זיו הוציא לאור את האנציקלופדיה של הספורט  "עוצמות חדשות – כושר במעגל החיים", שהינו מדריך המקיף ביותר שנכתב בשפה העברית והעוסק בתחום הפעילות הגופנית וחדרי הכושר.

יחד עם ד"ר דרור שגיא, הוציא לאור את הספר "במשקל הנכון, פעילות גופנית ותזונה מאוזנת השילוב המנצח", ספר העוסק בתחום אורח חיים והשמנה.

ד"ר איתי זיו הוא בעל רקע עשיר בניהול מועדוני כושר וייעוץ מקצועי ברשתות גדולות של מכוני כושר וחברות בישראל. הוא ספורטאי פעיל מזה שנים ובעבר היה שחקן כדוריד בליגה הראשונה. 

 

 

הצוות המקצועי שלנו

אף אחד לא עושה את זה יותר טוב. בואו להכיר את הצוות שלנו, הניסיון שלנו, והאסטרטגיה שלנו. שילוב זה הוביל לעבודות מדהימות שעשינו עבור המותגים המובילים בשוק.

"אני מאמינה שהכל קורה מסיבה מסוימת. אנשים משתנים, כדי שתלמד להרפות, דברים משתבשים כדי שתעריך אותם כאשר הם בסדר. אתה מאמין לשקרים כדי שבסופו של דבר תלמד לא לסמוך על אף אחד חוץ מעצמך, ולפעמים דברים טובים מתפרקים כדי שדברים טובים יותר יוכלו להתחבר יחד."
רונית כהן
מעצבת גרפית