חולם להוציא ספר לאור?

כתיבת ספר הנה חוויה מרגשת, מיוחדת ומשמעותית. לאחר שהתקבלה ההחלטה להוציא את הספר לאור, תהליך הכתיבה (שהנו מרתק, מלמד ועם הרבה תובנות), ההוצאה לאור עם כל מה שמשתמע מכך, הפרסום של הספר לקהל הרחב או קהלים מקצועיים הנם משמעותיים ובעלי ערך רב להווה ולעתיד גם יחד.

כל אחד בפועל יכול להוציא ספר וישנם רבים (חלקם מכיר אישית) שהנם מאוד מוכשרים, יצירתיים, בעלי מעוף, בעלי קשרים ענפים בתחום בו הם עוסקים (ולא רק בו) ועדיין חוששים להתחיל לכתוב ולהוציא ספר לאור. ומה עם אמאזון? זה כמובן סיפור אחר לחלוטין עם אפשרויות חשיפה ומכירה בהיקפים שאנו לא מכירים.

אני, התחלתי את קריירת הכתיבה כבר בשנת 1999 עם הספר: "עוצמות חדשות – כושר במעגלי החיים" (שהנו לא פחות מאינצקלופדיה) וכולל קרוב ל- 600 עמודים בגודל A4 כ- 1500 איורים ותמונות והכל בצבע מלא. הפקה גדולה ויקרה במיוחד, הספר יצא לאור ב- 2006. לאחר 7 שנים של תהליך של כתיבה התיאבון רק גבר…והוצאתי לאור עוד 3 ספרים (בתקופת זמן קצרה בהרבה לכל ספר) שמיועדים לקהל הרחב: במשקל הנכון עם פרופסור דרור שגיא, ילדים בריאים כדרך חיים עם קרן שכטר ואחרון חביב – ספר מתכונים ל- 16 סוגי אוכלוסיות שונות (10 מחלות שכיחות במיוחד ו- 6 מצבים בחיים כגון: נשים בהריון, הנקה, גיל שלישי, מנותחים בריאטריים, ירידה במשקל, היפרטרופיה ועוד)

חלומות חשוב להגשים (ככל שניתן כמובן) ואם הוצאת ספר הנו אחד מהם, אשמח לסייע למעוניינים בכל התהליך: החל מגיבוש הרעיון על הנושא, התהליך, אפילו סיוע בכתיבה של חומרים מקצועיים מכל הסוגים. וכמובן בהמשך התייעצות גם עם אנשי המקצוע שיש בהם צורך כמו: עורך לשוני/ת, הוצאה לאור, מאיירים, גרפיקה וכדומה. וכמובן – תוכנית שיווק/קידום של הספר בארץ או בחו"ל.

ההתחלה מאוד פשוטה: היא מתחילה בהשארת פרטים בדף המצורף וניצור קשר.

שבוע מצוין והצלחה במה שתבחרו.

מתקשה להוציא את ספר החלומות שלך?
במיוחד בשבילך: ייעוץ אישי ופרקטי מד"ר איתי זיו שייתן לך ספר ביד בלי למרוח זמן וכסף!

רק להשאיר פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם!

גלילה לראש העמוד